Writen by
olatagoal.gr
2:11 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8YBM6hpW34PlYzVwz7caX08gJwnVJ4je4PWw95nGytgNBvZSgcsHm9RTfET7Gaskbgfq1KNKLn-de73IKd1Rxvrqwxrg9MJjhaEMGpGNDXa1sjD_948iSMVkmp5F6rH9cMYgktxN_9YA/w640-h108/2.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες του patragoal.gr στην ιστορική ομάδα του Μεσολογγίου θα συνεχίσουν τρεις νεαροί ποδοσφαιριστές του Άρη Πατρών με τη μορφή δανεισμού.
Ο λόγος για τους Κωνσταντίνο Νικολόπουλο, Αργύρη Παπαπέτρο και Γιάννη Πουρνατζή. Mάλιστα δεν αποκλείεται να έχουμε και άλλες προσθήκες Πατρινών στην ομάδα της Αιτωλοακαρνανίας.
patragoal.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.