Writen by
olatagoal.gr
10:30 π.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8YBM6hpW34PlYzVwz7caX08gJwnVJ4je4PWw95nGytgNBvZSgcsHm9RTfET7Gaskbgfq1KNKLn-de73IKd1Rxvrqwxrg9MJjhaEMGpGNDXa1sjD_948iSMVkmp5F6rH9cMYgktxN_9YA/w640-h108/2.jpg)
Ο νεαρός ποδοσφαιριστής Νίκος Κούσουλας που αγωνιζόταν στην Αχαϊκή συμφώνησε με την διοίκηση του Ναυπακτιακού Αστέρα και θα συνεχίσει με την ομάδα της Ναυπάκτου.
Ο Νίκος Κούσουλας έχει εμπειρία από την Γ΄ Εθνική και με την Αχαϊκή αλλά και με την ομάδα του Απόλλωνα Ευπαλίου πέρσι. Αξίζει να αναφέρουμε ότι την φανέλα του Ναυπακτιακού είχε φορέσει στο παρελθόν και ο πατέρας του Μιχάλης Κούσουλας ενας ποδοσφαιριστής που είχε αγωνιστεί και στην ομάδα του Ολυμπιακού.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.