Τελευταια Νεα

ΤΟΠΙΚΟ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΕΝΙΚΑ

Α' ΕΠΣΝΑ

Β' ΕΠΣΝΑ

Advertise Space

Γ' ΕΠΣΝΑ

ΝΕΑ ΕΠΣΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Latest News

18 Ιαν 2019

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις από 19/1-20/1/2018.
Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           81                 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                       
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                   82                 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             83                 ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        84                 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              85                 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΡΑΠΤΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                86                 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

                                                                       
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       87                 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       88                 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                       
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           376              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              377              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           378              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΑΚΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         379              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             380              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                   381              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΣΟΥΖΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             382              ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                383              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              384              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    385              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                386              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    387              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              388              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              389              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       390              ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΦΥΤΕΙΩΝ                               89                 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                       
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019 ΩΡΑ 11:00

ΛΥΓΙΑΣ                                   391              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

                                                                       
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019 ΩΡΑ 15:00

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                     392              ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           393              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                394              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           395              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         396              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           397              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     398              ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             399              ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                400              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΘΕΡΜΟΥ                                401              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             402              ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           403              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:



ΣΑΒΒΑΤΟΥ:      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:   ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ


Με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α' κατηγορίας της Αιτωλοακαρνανίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

A' Κατηγορία 
18η αγωνιστική
www.olatagoal.gr
Ημ. & Ώρα
Αναμέτρηση
Σκορ
Σάβ.15:00
Μεδεών Κατούνας - Αχελώος Αγγελοκ.
19/1
Σάβ.15:00
Ηρακλής Αστακού - Δόξα Καινουργίου
19/1
Σάβ.15:00
Ατρόμητος Αντιρρίου - Τρίκαρδος Κατοχής
19/1
Σάβ.15:00
Ομηρος Νεοχωρίου - Α.Ο. Ρηγανάς
19/1
Σάβ.15:00
Απόλλων Δοκιμίου - Α.Ε. Μεσολογγίου
19/1
Σάβ.15:00
Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ο. Χάλκειας
19/1
-----Θύελλα Παραβόλας - Απόλλων Θέρμου0-3 α.α
Ρεπό Αράκυνθος Ματαράγκας---

Η βαθμολογία μετά από 17 αγωνιστικές:  

Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
43


2
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
42


3
ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ 
31


4
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
30


5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 
30


6
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ 
24


7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ
20


8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ *
20


9
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ
20


10
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 
20

11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 
18


12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 
15
  

13
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡ. *
10


14
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ 
7


15
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
-12



Αράκυνθος Ματαράγκας και Απόλλων Δοκιμίου έχουν από ένα παιχνίδι λιγότερο



Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας το Σαββατοκύριακο 19-20/01/2019.
Αναλυτικά: 


Β' ΕΠΣΝΑ
12η αγωνιστική
1ος όμιλος
 www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00Αστέρας Μεσολογγίου - Α.Ε. Μκρυνειακός19/1
Σάβ.15:00Αχιλλέας Γραμματ. - Ακαδημία Ευηνοχ.19/1
Σάβ.15:00Παιανία Μάστρου - Α.Ο. Ζευγαρακίου19/1
Κυρ.11:00Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Ακαδημία Ναυπάκτου20/1
Κυρ.15:00Α.Ο. Πανταλόφου - Εθνικός Γουριάς20/1
----- ------------------------------------------- ---
2ος όμιλος
 www.olatagoal.gr

14η αγωνιστική
Σάβ.15:00Κεραυνός Ποταμούλας - Αστέρας Αγρινίου  19/1
Σάβ.15:00ΑΕ Αγίου Δημητρίου - Α.Ο. Σκουτεράς   19/1
Σάβ.15:00Ολυμπιακός Παναιτωλίου - ΠΑΟ Αγρινίου  19/1
Κυρ.15:00Κεραυνός Γαβαλούς - Α.Ο. Πανοχθιακός   20/1
Κυρ.15:00ΑΕΚ Αγίου Κων/νου - Αστέρας Καμαρούλας 20/1
ΡεπόΑστέρας Κυψέλης ---
                            
3ος όμιλος
www.olatagoal.gr

12η αγωνιστική
Σάβ.15:00Αμβρακικός Λουτρού - Πυραμίς Σαρδίνιων19/1
Σάβ.15:00  Φλόγα Παλαιομάνινας - Α.Ο. Ελαιοφύτου19/1
Κυρ.15:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Α.Ο. Αρχοντοχωρίου20/1
Κυρ.15:00Δάφνη Μεγ. Χώρας - Αλυζιακός Μύτικα 20/1
Κυρ.15:00Α.Ο. Κανδήλας - Αναγέννηση Στάνου   20/1
----------------------------------------------------

1ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 
 29


2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
 27 


3
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 
18


4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
 17 


5
Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
 16


6
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 
 13


7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 
13


8
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
 8


9
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 
 8


10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
5

2ος όμιλος - 13η αγωνιστική

Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
30


2
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25


3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
20


4
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
17


5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17


6
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
17


7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
12


8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
11


9
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
11


10
Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 
11

11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ  
7


3ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 
 31


2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 
 22


3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
22


4
Α..Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
 21 


5
ΠΑΣ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 
 19


6
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 
 16


7
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
 15


8
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 
 8 


9
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ  


10
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
0


ΜΠΑΣΚΕΤ

Ads Place 970 X 90

ΒΟΛΕΙ

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

ΓΕΝΙΚΑ