Τελευταια Νεα

ΤΟΠΙΚΟ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΕΝΙΚΑ

Α' ΕΠΣΝΑ

Β' ΕΠΣΝΑ

Advertise Space

Γ' ΕΠΣΝΑ

ΝΕΑ ΕΠΣΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Latest News

17 Δεκ 2018

Με 18 ποδοσφαιριστές ταξιδεύει η αποστολή του Παναιτωλικού για την Κρήτη, όπου αύριο στις 3.00 μ.μ. αντιμετωπίζει τον ΟΦ Ιεράπετρας για το κύπελλο Ελλάδας. 

Είναι οι: Γιαννακόπουλος, Θεοδωρόπουλος, Χαντάκιας, Μαλής, Γιαννιώτης Δ., Μαρινάκης, Τσιγγάρας, Ουίλιαν, Κόκκορης, Βακράκος, Μοράρ, Βασιλούδης, Λιάβας, Ρότσα, Τσοκάνης, Μπελεβώνης, Μανά, Αγρόδημος.

16 Δεκ 2018

Με τη διεξαγωγή της 12ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και η βαθμολογία:

Γ' Εθνική
3ος όμιλος
12η αγωνιστική
www.olatagoal.gr
Ημ. & Ώρα
Αναμέτρηση
Σκορ
Κυρ.15:00
Κρόνος Αργυράδων - Μακεδονικός Φούφα 
1-0
Κυρ.15:00
Θρίαμβος Σερβιανών  - Τηλυκράης Λευκάδας
0-1
Κυρ.15:00
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε. Λευκίμης 
1-0
Κυρ.15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας - Θεσπρωτός  
1-1
Κυρ.15:00
Μακεδονικός Σιάτιστας - ΑΟ Φλωριάδας
4-0
Κυρ.15:00
Γρεβενά Αεράτα - Αχέρων Καναλακίου 
0-3
ΡεπόΜέγας Αλέξανδος Καλλιθέας---





Η βαθμολογία της 12ης αγωνιστικής: 
Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
21


2
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
20


3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 
20


4
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 
19


5
Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 
18


6
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
18


7
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
17


8
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  
16


9
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
 16


10
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
 10

11
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤ.   
5


12
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
2
  

13
Α.Ο.ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ
2



Τα αποτελέσματα της  Β' κατηγορίας σε 1ο, 2ο και 3ο όμιλο το Σαββατοκύριακο 15-16/12/2018. 
Αναλυτικά:

Β' ΕΠΣΝΑ
9η αγωνιστική
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00Α.Ε. Μακρυνειακός - Αχιλλέας Γραμ.   Αναβλ.
Σάβ.15:00Αστέρας Μεσολ. - Ακαδημία Ευηνοχ.   1-3
Σάβ.15:00Ακαδημία Ναυπ. - Εθνικός Γουριάς   1-1
Σάβ.15:00Παιανία Μάστρου - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς3-1
Κυρ.15:00Α.Ο. Πενταλόφου - Α.Ο. Ζευγαρακίου 2-1
----- ------------------------------------------- ---
2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
11η αγωνιστική
Σάβ.15:00Κεραυνός Ποταμ. - ΑΕ Αγ. Δημητρίου    0-0
Κυρ.15:00ΑΕΚ Αγ. Κων/νου - Ολυμπιακός Παν.   1-1
Κυρ.15:00Κεραυνός Γαβαλούς - ΠΑΟ Αγρινίου 1-0
Κυρ.15:00Αστέρας Αγρινίου - Αστέρας Κυψέλης   1-2
Κυρ.15:00Αστέρας Καμαρούλας - ΑΟ Σκουτεράς   0-0
ΡεπόΑ.Ο. Πανοχθιακός  ---
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
9η αγωνιστική
Σάβ.15:00Δάφνη Μεγ. Χώρας - Αναγέννηση Στάνου  1-2
Σάβ.15:00ΑΟ Αρχοντοχωρίου - Φλόγα Παλαιομ.  4-2
Κυρ.15:00Ιδομενέας Εμπεσ. - Α.Ο. Ελαιοφύτου    5-0
Κυρ.15:00Πυραμίς Σαρδίνιων - Αλυζιακός Μύτικα 0-3
Κυρ.15:00Α.Ο. Κανδήλας - Αμβρακικός Λουτρού   0-5
----------------------------------------------------

1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 
 23


2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  
 21 


3
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 
15


4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
 14 


5
Α.Ο.ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 
 13


6
Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ  
 12


7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ *
11


8
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ *
 7 


9
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ   
 5 


10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
2

* ΑΕ Μακρυνειακός και Αχιλλέας Γραμματικούς έχου από έναν αγώνα λιγότερο.

2ος όμιλος - 11η αγωνιστική

Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
26


2
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19


3
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
17


4
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
17


5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14


6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
14


7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
12


8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
11


9
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
8


10
Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 
7

11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ  
5


1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Θ.
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΑΓ.
ΓΚΟΛ
1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 
 25 


2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 
 19 


3
ΠΑΣ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
16


4
Α.ΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 
 16 


5
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ 
 15


6
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  
 15


7
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 
 10


8
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 
 8 


9
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ  


10
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
0



ΜΠΑΣΚΕΤ

Ads Place 970 X 90

ΒΟΛΕΙ

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

ΓΕΝΙΚΑ