ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΟΠΙΚΟ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΕΝΙΚΑ

Α' ΕΠΣΝΑ

Β' ΕΠΣΝΑ

Γ' ΕΠΣΝΑ

ΝΕΑ ΕΠΣΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

6 Δεκ 2016

H ΕΠΟ ανακοίνωσε τις ημερομηνίες και τις ώρες των αγώνων για την τελευταία αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδος.
Τρίτη (13/12)
15:00 Πανσερραϊκός-Πανιώνιος
15:00 Κισσαμικός-Λεβαδειακός
17:15 Αιγινιακός- Αστέρας Τρίπολης
17:15 Άρης-Βέροια
19:30 Αγροτικός Αστέρας-Ξάνθη
Τετάρτη (14/12)
15:00 Καλλιθέα-Παναιτωλικός

15:00 Πανθρακικός-Ατρόμητος
17:15 Αναγέννηση Καρδίτσας- Κέρκυρα
17:15 Λαμία-ΑΕΚ
19:30 Τρίκαλα-ΑΕΛ
19:30 Πανελευσινιακός-ΠΑΟΚ
Πέμπτη (15/12)
15:00 Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα
17:15 ΑΟ Χανιά-Πλατανιάς
17:15 Σπάρτη-Ολυμπιακός
19:30 ΟΦΗ-Ηρακλής
19:30 Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός 
Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Αμύντας Αμυνταίου 

(Αναστασίου- Λιακόπουλος, Ζέρβας)
Αγρινίου 18:00, Παναιτωλικός- ΟΦΝ Ιωνίας 

(Αβράμης- Τσατσαρώνης, Βέργος)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- ΠΑΟΚ 

(Στεφανίδης- Καζαντζίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)
Πανοράματος 20:00, HONDA Πανόραμα- Αρίων Πτολεμαΐδας 

(Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
Τις κλήσεις σε απολογία και την επιβολή ποινών σε σωματεία, παράγοντες και εκπροσώπους ανακοίνωσε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως, κατά τη συνεδρίαση της 6/12/2016, καλεί σε έγγραφη απολογία μέχρι την 13/12/2016 και ώρα 10:00, για πειθαρχικά παραπτώματα:

1. Τον εκπρόσωπο του σωματείου ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Λύτρα Κων/νο,
2. Τον φυσικοθεραπευτή του σωματείου ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ Χριστοδούλου Ν. και
3. Τον υπεύθυνο τεχνικής περιοχής του σωματείου ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Ξηρό Δημήτρη.

ΕΠΙΒΟΛΗ ΠΟΙΝΩΝ

Η Πειθαρχική Επιτροπή, ομόφωνα αποφασίζει και επιβάλλει τις παρακάτω ποινές:

1. Στον εκπρόσωπο του σωματείου ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ Αλμπάνη Αθανάσιο, αποκλεισμό 2 αγωνιστικών και 40 ευρώ πρόστιμο (αγώνας ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ).
2. Στον εκπρόσωπο του σωματείου ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ Χεινώπορο Ηλία, αποκλεισμό 2 αγωνιστικών και 40 ευρώ πρόστιμο (αγώνας ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ).
Τις ποινές των ποδοσφαιριστών που αποβλήθηκαν στους αγώνες του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΟΙΝΗ
ΕΝΑΡΞΗ ΠΟΙΝΗΣ
ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΥΡΩ
1.
ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚ.
1163560
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
3
4/12/2016
30
2.
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΦ.
1215713
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1
4/12/2016
10
3.
ΡΟΚΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΧΡ.
1251931
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
1
4/12/2016
10
4.
ΣΚΑΝΙΑΣ ΚΩΝ.
1129132
ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2
5/12/2016
20
5.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΘΩΜ.
1410532
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1
5/12/2016
10
6.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝ.
457506
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
1
5/12/2016
10
7.
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡ.
1011069
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
1
5/12/2016
10
8.
ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΑΡ.
1320788
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
1
5/12/2016
10
9.
ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ ΧΡ.
1348304
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
1
5/12/2016
10

1ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ - Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
1-0
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
2-1
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
1-1
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2-1
ΡΕΠΟ: ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
0-0
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
4-1
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΑΣ - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
0-1
ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ - Α.Ε. ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
2-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
A/A
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20
2
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
20
3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
14
4
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13
5
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
11
6
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
10
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
7
8
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
6
9
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
4


2ος ΟΜΙΛΟΣ

A/A
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
22
2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
18
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
16
4
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
10
5
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
9
6
ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
7
7
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΑΣ
5
8
ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
1





Ασκήσεις αντοχής, παιχνίδια με μπάλα και δίτερμα, περιλάμβανε η σημερινή προπόνηση. Θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα έκαναν ο Ροντρίγκες και ο Παπάζογλου. Η προπόνηση της Τετάρτης θα γίνει στις 11.00 το πρωί στο Emileon.

ΜΠΑΣΚΕΤ

Ads Place 970 X 90

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

ΒΟΛΕΪ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΝΙΚΑ