Writen by
olatagoal.gr
10:29 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8YBM6hpW34PlYzVwz7caX08gJwnVJ4je4PWw95nGytgNBvZSgcsHm9RTfET7Gaskbgfq1KNKLn-de73IKd1Rxvrqwxrg9MJjhaEMGpGNDXa1sjD_948iSMVkmp5F6rH9cMYgktxN_9YA/w640-h108/2.jpg)
Πραγματοποιώντας τη χειρότερη φετινή του εμφάνιση στο α’ ημίχρονο, ο Παναιτωλικός δέχτηκε τρία γκολ και έχασε στην έδρα του από τη Λαμία με 3-0 στην 1η αγωνιστική των Play-out.
Οι φιλοξενούμενοι εκμεταλλεύτηκαν τις αντεπιθέσεις τους και σκόραραν στο 24’ με τον Βασιλακάκη, στο 27’ με τον Ντέλετιτς και στο 43’ με τον Ρόμανιτς.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Μελίσσας, Μεντίνα (46’ Γιάκολις), Τσότσαλιτς, Βάντερσον, Περέιρα (65’ Ταχάρ), Εντινγκά, Ντίας, Ντάλσιο (46’ Τσιγγάρας), Μάζουρεκ (46’ Βέργος), Αριγίμπι, Καρέλης (70’ Αζάντι).
ΛΑΜΙΑ: Επασί, Σκόνδρας, Τζανετόπουλος, Αντέτζο, Μαρτίνεθ, Μπεχαράνο, Τζανδάρης, Βασιλακάκης (68’ Μπιάρνασον), Ρόμανιτς (78’ Μάντζρεκαρ), Ντέλετιτς (88’ Σαραμαντάς), Καραμάνος.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.