Writen by
olatagoal.gr
10:03 μ.μ.
-
0
Comments
Με τη φανέλα της ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου θα αγωνίζεται τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο ο Σωτήρης Κολύδας.
Ο 21χρονος στόπερ, που αγωνίζεται και ως αμυντικός χαφ ανανέωσε τη συνεργασία του με τους "πρόσφυγες" και συνεχίζει την παράδοση της οικογένειας καθώς και ο πατέρας του, Δημήτρης, αγωνίστηκε στο παρελθόν με επιτυχία με την κιτρινόμαυρη φανέλα.
Ο 21χρονος στόπερ, που αγωνίζεται και ως αμυντικός χαφ ανανέωσε τη συνεργασία του με τους "πρόσφυγες" και συνεχίζει την παράδοση της οικογένειας καθώς και ο πατέρας του, Δημήτρης, αγωνίστηκε στο παρελθόν με επιτυχία με την κιτρινόμαυρη φανέλα.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.