Τελευταια Νεα

17 Μαΐ 2019

Ορισμός διαιτητών 18-19/05/2019

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις από 18-19/05/2019.
Αναλυτικά:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-5-2019 ΩΡΑ 15:30 (Κ-14)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               228              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ                                   229              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       230              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              231              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. - ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     232              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           233              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ Ρ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         234              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)
ΚΑΤΟΧΗΣ                              235              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 13:00 (Κ-10)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              236              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             237              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        238              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           239              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-12)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             240              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-10)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         241              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-12)
ΤΣΑΜΗ                                   242              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ                                   243              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           244              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-12)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         245              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΗ                                   246              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 12:15 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ                                   247              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    649              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:                                           ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       650              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:                                           ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-10)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2       248              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           249              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   250              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               251              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-16)
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   252              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΟΥΝΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1       253              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΤΣΩΝΗ



« PREV
NEXT »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.