Writen by
olatagoal.gr
6:00 μ.μ.
-
0
Comments
Τα αποτελέσματα της Β' κατηγορίας το Σαββατοκύριακο 16-17/03/2019.
Αναλυτικά:
Αναλυτικά:
Β' ΕΠΣΝΑ | ||
1ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Ημ. & Ώρα | Αναμέτρηση | Σκορ |
Σάβ.16:00 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤ. - Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ | 3-4 |
Σάβ.16:00 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 2-1 |
Σάβ.16:00 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
4-1
|
Σάβ.16:00 | Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ | 2-0 |
Σάβ.16:00 | Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 2-0 |
----- | ------------------------------------------- | --- |
2ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Κυρ.16:00 | Α.Ε.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 0-1 |
Κυρ.16:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤ. - ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ | 2-0 |
Κυρ.16:00 | ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ | 1-0 |
Κυρ.16:00 | Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 3-0 |
Κυρ.16:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 0-0 |
Ρεπό | Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ | --- |
3ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Σάβ.16:00 | ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜ. - Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ | 1-0 |
Σάβ.16:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ | 1-1 |
Σάβ.16:00 | ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | 2-1 |
Σάβ.16:00 | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ | 5-2 |
Κυρ.16:00 | Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 1-3 |
---- | --------------------------------------------- | --- |
1ος όμιλος - 16η αγωνιστική
Θ.
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΒΑΘ.
| ||
1
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ
|
45
| ||
2
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
|
39
| ||
3
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
|
33
| ||
4
|
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
|
29
| ||
5
|
Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
|
24
| ||
6
|
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
|
23
| ||
7
|
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
|
18
| ||
8
|
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
|
17
| ||
9
|
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
|
15
| ||
10
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
|
9
|
2ος όμιλος
Θ.
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΒΑΘ.
|
ΓΚΟΛ
| |
1
|
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
49
| ||
2
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
|
44
| ||
3
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
29
| ||
4
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ.
|
29
| ||
5
|
Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
|
26
| ||
6
|
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
|
26
| ||
7
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
|
22
| ||
8
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜ.
|
21
| ||
9
|
Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
|
21
| ||
10
|
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
|
20
| ||
11
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
|
19
|
3ος όμιλος
Θ.
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΒΑΘ.
|
ΓΚΟΛ
| |
1
|
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
|
47
| ||
2
|
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
|
37
| ||
3
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
|
35
| ||
4
|
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
|
34
| ||
5
|
ΠΑΣ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔ.
|
28
| ||
6
|
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
|
26
| ||
7
|
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
|
23
| ||
8
|
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
|
11
| ||
9
|
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
|
10
| ||
10
|
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
|
5
|
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.