13 Οκτ 2018

Τον λύγισε στις καθυστερήσεις... ΑΟ Σκουτεράς - ΠΑΟ Αγρινίου 0-1

Με ένα γκολ στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα ο ΠΑΟ Αγρινίου κέρδισε εκτός έδρας τον ΑΟ Σκουτεράς με 1-0.
Ο ΠΑΟ Αγρινίου είχε δοκάρι στο 15' με τον Θ. Γκουρνέλοκαι στο 82' ο Βαϊνάς σε σέντρα σουτ σημαδεψε το οριζόντιο δοκάρι.
Στο 91' από εκτέλεσεη φάουλ του Βαϊνά ο Χρ. Γκουρνέλος με προβολή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το τελικό 0-1.

ΑΟ Σκουτεράς: Σκουμάντος, Κωστόπουλος Α. ((80' Γρίβας Γ.), Κωστόπουλος Γ., Κωστόπουλος Δ., Μυριούνης Π. (73' Αποστολόπουλος), Μυριούνης Π., Κωστής, Στάϊκος, Τασούλης, Καραγεώργος (52' Χήρας), Γρίβας Χ. (65' Τσούνης Ι)
ΠΑΟ Αγρινίου: Βασιλόπουλος, Παπαχρήστος (67' Σαγάνας), Νικολόπουλος (83' Γκαραγκούνης), Βαϊνάς, Παπαγιάννης, Νταραντούμης Γκουρνέλος Χ., Κρανιάς (46' Καραπιπέρης), Μακρής (46' Κοκώνης), Γκουρνέλος Θ., Γκουρνέλος Χ.