ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

25 Μαρ 2018

Β' Κατηγορία: Αποτελέσματα και βαθμολογία 22ης αγωνιστικής

Με την 22η και τελευταία αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας σε 1ο, 2ο και 3ο Όμιλο.
Την επόμενη σεζόν στην Α' κατηγορία θα αγωνίζονται οι Αλυζιακός Μύτικα, ΑΟ Ρηγανάς και Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Β' ΕΠΣΝΑ
22η  αγωνιστική 
1ος όμιλος
 www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Κυρ.17:00Αστέρας Μεσολογγίου - Α.Ο. Ζευγαρακίου3-0
Κυρ.17:00Α.Ε. Οινιαδών - Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς4-3
 Κυρ.17:00 Ακαδημία Ναυπάκτου - Παιανία Μάστρου3-1
Κυρ.17:00Α.Ο. Χάλκειας - Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά1-2
Κυρ.17:00Αχιλλέας Γραμματικούς - Α.Ο. Λυγιάς1-1
Ρεπό Ακαδημία Ευηνοχωρίου
2ος όμιλος
 www.olatagoal.gr
Σάβ.16:00Δόξα Καινουργίου - ΑΕΚ Αγίου Κων/νου1-0
Σάβ.16:00  Α.Ε. Αγίου Δημητρίου - Αστέρας Αγρινίου2-0
Σάβ.16:00Α.Ο. Ρηγανά - Άτλαντες Αγρινίου5-1
Σάβ.16:00Ολυμπιακός Παναιτωλίου - ΠΑΟ Αγρινίου 2-4
Κυρ.14:00Ελπίδες Αγρινίου - Αναγέννηση Θέρμου3-0 α.α
Κυρ.17:00Αστέρας Καμαρούλας - Α.Ε. Μακρυνειακός3-0
                            
3ος όμιλος
www.olatagoal.gr
Κυρ.17:00Ομόνοια Κεχρινιάς - Αναγέννηση Στάνου3-3
Κυρ.17:00Δάφνη Μεγάλης Χώρας - Αρης Λεπενούς3-0
Κυρ.17:00Ακαρνανικός Φυτειών - Αλυζιακός Μύτικα3-1
Κυρ.17:00Α.Ο. Κανδήλας - Πυραμίς Σαρδίνιων1-1
Κυρ.17:00Μεδεών Κατούνας - Α.Ο. Ελαιοφύτου7-1
Κυρ.17:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Αετός Ξηρομέρου8-0

Η βαθμολογία της 22ης αγωνιστικής


1ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
47
2
Α.Ο.ΧΑΛΚΕΙΑΣ
43
3
Α.Ο.ΛΥΓΙΑΣ 
41
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
30
5
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
29
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ
29
7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
27
8
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
21
9
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 
16
10
Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ
15
11
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
13




2ος Ομιλος

Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ
57
2
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
55
3
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45
4
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
41
5
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
38
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
34
7
ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
29
8
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
26
9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
25
10
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16
11
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9
12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
5

3ος Ομιλος



Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
49
2
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
47
3
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
46
4
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
42
5
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
41
6
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
32
7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
31
8
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
25
9
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
23
10
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
20
11
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
14
12
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
1






« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.