ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

5 Ιαν 2018

Ορισμός αγώνων 13-14/1/2018

      ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   13-1-2018   ΩΡΑ  15:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  15:00
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.