ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

23 Νοε 2017

Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  2-12-2017  ΩΡΑ  12:45  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   2-12-2017  ΩΡΑ  15:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ-  ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΠΑΟ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ                               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.