ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

23 Νοε 2017

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική

Οι διαιτητές των αγώνων της 7ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 26 Νοεμβρίου

Ναυπλίου 17:00 ΑΟ Ναυπλίου-Ένωση Ιλίου Καρακάσης-Μαντήλας (Ζάρκος)
ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ. Κανελλόπουλος-Καββαδάς (Κουλούρης)
ΕΑ Πατρών 17:00 ΕΑ Πατρών-Αχαγιά 82 Λύρας –Μαυρέλης (Κωστής)
ΔΚΓ Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Χατζημάρκος (Κοκορδάτος)
Τέντα 17:00 Καλαμάτα 1980-ΑΟ Ακράτα Αναστασίου-Τηγάνης (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17:00 Γλαύκος-ΚΑΟ Μελισσίων Χαλαμπαλάκης-Ντάνος (Θεοδοσόπουλος)
Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-Έσπερος ΑΟΠΑ Κώτσου-Χριστινάκης (Φαλούκας)

2ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 26 Νοεμβρίου

Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-ΑΕΕ Παναγίτσας Κουτσοδήμος-Λαμπίρης (Μπουρνάς)
Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-Νίκη Αμαρουσίου Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Πετράκης)
Χίου 17:00 Βούρειος Χίου-ΟΦΗ Ροδίτης-Καλογριάς
Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πόντας-Σκαλτσής (Λιμνιάτης)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 Άρης Νίκαιας-Άρης Πετρούπολης Καραβίτης-Καλαϊτζάκης (Δραμεσιώτης)
Αταλάντης 17:00 ΑΣ Λοκρός-Έσπερος Λαμίας Διμπινούδης-Τσολάκος (Χριστοδούλου)

1ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 26 Νοεμβρίου

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μιζίκος)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 ΚΕ Φαίακας-ΓΕ Αγρινίου Γκέκας-Γεωργούλης (Σταυρόπουλος)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Λουλουδιάδης-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 ΓΣ Νίκη Βόλου-ΑΜ Ίκαροι Τρίκαλων Παζόλης-Λελούδας (Μόρφης Στ.)
ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Φουτζήλας-Καρκαλέσης (Πλεξίδας)
ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟΚ Βέροιας Φακίτσας-Γκούτας (Πολυχρονίδης)

2ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 26 Νοεμβρίου

Α. Παύλου Χαλκ. 18:00 Κένταυρος Καλ.-Αίας Ευόσμου Κατωτικίδης-Ντόγκας (Θωμόπουλος)
Μ. Τσικίνας 16:00 ΧΑΝΘ-ΑΕ Κομοτηνής Παπαγεωργίου-Χατζημπαλίδης (Λαδένης)
ΔΑΚ Σίνδου 18:00 ΑΣ Αστέρας Σίνδου-ΓΣ Ελευθερούπολης Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Σιμητόπουλος)
Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-ΑΣ Μακεδονικός Ξέρας-Τσουμαχίδης (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκουρτζενίδης)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-Μαντουλίδης Πετανίδου-Τσούλης (Φωτιάδης)
ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-Ορφέας Ν. Σκοπού Καλέσης-Θεοδωρίδης (Δέλλας)
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.