ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

19 Ιουλ 2017

Οι ομάδες των Εθνικών πρωταθλημάτων της ΕΟΚ

Τις ομάδες των Εθνικών πρωταθλημάτων ανακοίνωσε η ΕΟΚ. Η προθεσμία των δηλώσεων συμμετοχής είναι στις 28 Ιουλίου, ενώ οι κληρώσεις θα γίνουν στις 21 Αυγούστου.

Αναλυτικά οι ομάδες και οι όμιλοι:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
3. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
5. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
6. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
7. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
8. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
9. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10. ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
14. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
15. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
16. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ                       

1.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ                            
2. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                    
3. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ                             
4. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ                               
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ                                          
6. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ                                                     
7. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                                 
8. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                                         
9. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ                                             
10. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ                                  
11. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ                       
12. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                                     
13. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                                       
14. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 
15. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                                           
16. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ                                          

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
4. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
6. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
7. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
8. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
9. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
10. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
11. ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
12. ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
13. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
14. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
15. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ                                   

1.  ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ                         
2.  ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ                              
3.  ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ                              
4.  ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82                                     
5.  ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ              
6.  ΕΑΠ                                            
7.  ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                            
8.  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980                         
9.  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ          
10. ΚΑΠ                                           
11. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ                        
12. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ                      
13. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                      
14. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
2.  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
3.  ΟΦΗ
4.  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
5.  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
6.  ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
7.  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
8.  ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
9.  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
11. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
13. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ                                           

1.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ                 
2.  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ                                    
3.  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                  
4.  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                       
5.  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΛ.  
6.  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                  
7.  Α.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ          
8.  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                         
9.  ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ                                      
10. ΑΠΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ                        
11. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ                   
12. ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ           
13. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ                           
14. ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02              

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1.  ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
2.  ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3.  ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
4.  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
5.  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
6.  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     
7.  ΧΑΝΘ   
8.  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ          
9.  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ        
10. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
11. ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ      
12. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑ ΣΙΝΔΟΥ        
13. ΜΕΝΤ 
14. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
6. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΑΣ ΠΑΟΚ
8. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
10. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
11. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
12. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ                                                             

1.ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ                                                        
2. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                           
3. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                            
4. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                                                 
5. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                                                 
6. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                       
7. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ                                 
8. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ                                 
9. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ                               
10. ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ                                                        
11. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ                                                                 
12. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
7. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
8. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
9. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
10. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
11. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
12. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.