Writen by
olatagoal.gr
1:59 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEil-xE-6P7N31fZWILb1GpgSZEjI29dIbak463fqpnVbwmkixSrEkv1TV0H6QTvLN3QT_yZTTBaJ8avtN898rnJli2Kqfhc1f_EKkllY0M3w3WpzzL8H5JxlgJtA9m3yfuZ9ETmsABox_S1/s640/mpa12.jpg)
Σε γιορτή του παιδικού μπάσκετ εξελίσσονται οι προπονήσεις του παιδικού τμήματος του Απόλλωνα Θεστιέων,οι οποίες ξεκίνησαν πριν μερικές ημέρες στο Καινούργιο...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjz7lU7aixVwCeOOjEv5QIba7-zrBxZBz3_v8_aCs1UZBEMuBjcUR90JTCmYkxLdqZWZNUnrLlw58StDmMtY0hIvKXCIBA_VzW0SOG_IK-yga4Vvhz3SOCBL6ol_-jFZQBXoSteMpESU7Jm/s640/mpa.jpg)
Όπως είχε ανακοινωθεί από την διοίκηση της ομάδας κάθε Τρίτη και Σάββατο το απόγευμα καταξιωμένοι προπονητές-παιδαγωγοί,προπονούν δωρεάν τα παιδιά, ενώ φέτος το Καινουργιώτικο μπάσκετ συμπληρώνει 30 χρόνια ζωής.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGSrSkxZPymjSvBKkp7ID1Q1Uc0dOdcrDfKIeg1m3xpzRrB5jpOxMerOkx3udcGbQ4OL1ysLuHExUZWVElSzmZ_EeG7sbyaMF4VtDH_AuCiRLSpkAVAcSKqkbfTS-njg_xb6JVGB75Gt0e/s640/mpa17.jpg)
Στο γήπεδο χθες βρέθηκε και ο πρόεδρος του Καινουργίου Κώστας Ευθυμίου,ο οποίος ανέφερε ότι υπάρχουν σκέψεις για την βελτίωση του γηπέδου (μπάσκετ) σε συνεργασία με τον Δήμο Αγρινίου,ενώ διέξοδο για άθληση θα δώσει και ο χώρος άθλησης που ετοιμάζεται δίπλα στο 5Χ5.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsSUC_O7-2T3zs851SPEy88liA4XeaDuNQNq07maqooCuFYDwqptq-NbFAP19PpfDk3nld7yBfM5CHZM292v7MystjXiJd6aleyLx_SJE7rDWzyVyuZHKiGcu9x-XOsViXJENAUHFPvU8T/s640/mpa10.jpg)
Πραγματικά οι χθεσινές εικόνες στο Δημοτικό Στάδιο,δείχνουν ότι υπάρχει "δίψα" από τα παιδιά για άθληση,ενώ και πολλοί γονείς είναι αρωγοί στην προσπάθεια.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEil-xE-6P7N31fZWILb1GpgSZEjI29dIbak463fqpnVbwmkixSrEkv1TV0H6QTvLN3QT_yZTTBaJ8avtN898rnJli2Kqfhc1f_EKkllY0M3w3WpzzL8H5JxlgJtA9m3yfuZ9ETmsABox_S1/s640/mpa12.jpg)
Παρακολουθείστε το βίντεο από την live μετάδοση του kainourgiopress
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.