ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Ιαν 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                128           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             129           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           130           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           131           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                132           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          133           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΘΕΡΜΟΥ                                134           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗΑΟΚΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             135           ΑΚΑΔΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       542           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    543           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           544           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        545           ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΓΙΩΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         546           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                547           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                548           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              549           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   550           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     551           ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   552           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                553           ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ - ΜΠΟΤΙΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           554           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ               555           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              556           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          557           ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  17:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             558           ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          136           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΡΗΓΑΝΑ                                 137           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΟΤΙΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         138           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   139           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  11:45
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             559           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣΑΓΘΩΜΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  13:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   140           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         560           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                561           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       562           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    563           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       564           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΟΧΘΙΩΝ                                  565           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΜΥΤΙΚΑ                                 566           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                567           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              568           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                 569           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         570           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ – ΒΑΙΝΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                571           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                         ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           572           ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΣΤΑΝΟΥ                                 573           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΚΑΓΙΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΓΙΩΤΗ
ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                         574           ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ - ΛΑΘΥΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »