ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Ιαν 2017

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από 25 έως 29 Ιανουαρίου

Το πρόγραμμα αγώνων της ερχόμενης Τετάρτης και του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ. Την Τετάρτη στη Ματαράγκα θα γίνει το Φλόγα Παλαιομάνινας - Α.Ε. Μεσολογγίου που αναβλήθηκε δύο φορές λόγω κακών καιρικών συνθηκών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  25-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-1-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-1-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΙΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  29-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ 2 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  29-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ               ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »