ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

4 Νοε 2016

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                              ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   44              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         45              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ                               46              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΖΟΥΡΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            47              ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              48              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   49              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              233           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           234           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΧΡΕΛΙΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              235           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       236           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΑΨΑΛΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                237           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΠΑΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                238           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         239           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     240           ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                241           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             242           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΑΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              243           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              244           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   245           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              246           ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 5-11-2016 ΩΡΑ 18:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             247           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 6-11-2016 ΩΡΑ 11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                248           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     249           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ,
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 6-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         250           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                251           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   252           ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ -ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
ΡΗΓΑΝΑ                                 253           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       254           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   255           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΧΡΕΛΙΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                256           ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   257           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      258           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           259           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           260           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           261           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »