ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

10 Μαΐ 2016

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΝΑ από τις 14 έως τις 18 Μαΐου

Το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου και της επόμενης Τετάρτης ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ. Την Κυριακή θα γίνει η αναμέτρηση του Ολυμπιακού Παναιτωλίου με την Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς και την Τετάρτη το Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Α.Ο. Αρχοντοχωρίου.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   14-5-2016  ΩΡΑ  09:45  (JUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ 2                           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 - ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 - ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  10:00 (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  10:00 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
                                ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                            ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  11:30 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (JUNIORS)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  19:00  (JUNIOR'S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  09:30  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:00  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (JUNIORS)
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  19:00 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                   ΤΕΤΑΡΤΗ  18-5-2016  ΩΡΑ  17:30
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »