ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

1 Απρ 2016

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  09:30  (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           212           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             213           ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  10:30  (JUNIOR’S)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         214           ΕΝΩΣΗΑΟΚΤΡΙΚΑΡΔΟΣΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                       215           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΠΑΤΛΙΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  10:45  (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           216           ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (JUNIOR’S)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          217           ΑΡΗΣΑΙΤΩΛΙΚΟΥΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              218           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  11:15  (JUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             219           ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙΝΑΥΠAΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  12:00  (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           220           ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         221           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  12:30  (PROJUNIOR’S)
ΛΟΥΤΡΟΥ                              222           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣΛΟΥΤΡΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  12:45  (PROJUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             223           ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  13:30  (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           224           ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  13:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              225           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΑΕΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  2-4-2016  ΩΡΑ  17:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             884           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣΑΓ. ΘΩΜΑΑΧΕΛΩΟΣΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΕΓΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              885           ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                886           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   887           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        888           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         889           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        890           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           891           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         892           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΟΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                893           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ                                 894           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        895           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
                                                                     ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           226           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           227           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                228           ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          229           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       230           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           236           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   231           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              232           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ 11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             896           ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΣ/ΓΙΟΥΑΟΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  11:15  (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           233           ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  14:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             234           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ - ΡΙΣΑΝΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  15:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               235           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α. - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  3-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΘΕΡΜΟΥ                                897           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           898           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           899           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              900           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             901           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ - ΑΡΣΕΝΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           902           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           903           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              904           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΟΛΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      905           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             906           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   907           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »