ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

5 Απρ 2016

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΝΑ από τις 9 έως τις 13 Απριλίου

Το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου και της επόμενης Τετάρτης ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ. Το Σάββατο ο αγώνας μπαράζ της Α΄ Κατηγορίας και τα μπαράζ για άνοδο και παραμονή στη Β΄ Κατηγορία, την Κυριακή στις 5 τα play - off της Α΄ ΕΠΣΝΑ και την Τετάρτη οι επαναληπτικοί αγώνες των μπαράζ παραμονής της Β΄.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  09:30  (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIOR’S)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  10:45  (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (JUNIOR’S)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
KICK OF                                   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  15:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  10:30  (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  11:00 (JUNIORS)
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                         ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  12:00  (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  12:30  (JUNIORS)
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-4-2016  ΩΡΑ  16:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΝΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  16:30  (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-4-2016  ΩΡΑ  18:00  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  13-4-2016  ΩΡΑ 17:00
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »