Writen by
Unknown
7:16 μ.μ.
-
0
Comments
Ήττες γνώρισαν στις υποχρεώσεις τους για τα πρωταθλήματα υποδομής της Super League οι ομάδες Κ17 και Κ15 του Παναιτωλικού.
Η ομάδα Κ17 ηττήθηκε στα Πηγάδια από τη Skoda Ξάνθη με 3 - 1. Ο Καββαδίας στο 32΄ άνοιξε το σκορ για τον Παναιτωλικό, όμως οι γηπεδούχοι με τέρματα των Σαμπανίδη, Μελισσόπουλου και Σπανού στο δεύτερο ημίχρονο κατέκτησαν τη νίκη.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Σαμαράς, Νικολαΐδης, Κακούρης (75’ Βλαχοδήμος), Αντζουλάς, Τσιέπας, Σάαντο, Καββαδίας, Πανάγου (75’ Γκασούκας), Μωραΐτης, Κοντογιάννης (67’ Ιωάννου), Μπελεβώνης Γερ. Ε. (60’ Τζέμος).
Η Κ15 του Παναιτωλικού παρότι πραγματοποίησε καλή εμφάνιση έχασε με 1 - 0 στο EMILEON από την αντίστοιχη του ΠΑΟΚ. Το γκολ της ομάδας της Θεσσαλονίκης πέτυχε στο 46΄ ο Νούσκαρης, ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι με το Μίσκοβιτς στο 70΄.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Μελιάδης, Λαγός, Καρύπης, Χριστογιάννης, Γιαννιώτης, Τσιαντής (56’ Λαΐνας), Σταματιάδης, Νταλακούρας, Κούστας, Αλομπισάτ, Αριστόπουλος (71’ Θώδης).
Η ομάδα Κ17 ηττήθηκε στα Πηγάδια από τη Skoda Ξάνθη με 3 - 1. Ο Καββαδίας στο 32΄ άνοιξε το σκορ για τον Παναιτωλικό, όμως οι γηπεδούχοι με τέρματα των Σαμπανίδη, Μελισσόπουλου και Σπανού στο δεύτερο ημίχρονο κατέκτησαν τη νίκη.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Σαμαράς, Νικολαΐδης, Κακούρης (75’ Βλαχοδήμος), Αντζουλάς, Τσιέπας, Σάαντο, Καββαδίας, Πανάγου (75’ Γκασούκας), Μωραΐτης, Κοντογιάννης (67’ Ιωάννου), Μπελεβώνης Γερ. Ε. (60’ Τζέμος).
Η Κ15 του Παναιτωλικού παρότι πραγματοποίησε καλή εμφάνιση έχασε με 1 - 0 στο EMILEON από την αντίστοιχη του ΠΑΟΚ. Το γκολ της ομάδας της Θεσσαλονίκης πέτυχε στο 46΄ ο Νούσκαρης, ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι με το Μίσκοβιτς στο 70΄.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Μελιάδης, Λαγός, Καρύπης, Χριστογιάννης, Γιαννιώτης, Τσιαντής (56’ Λαΐνας), Σταματιάδης, Νταλακούρας, Κούστας, Αλομπισάτ, Αριστόπουλος (71’ Θώδης).
Social Buttons