Writen by
Unknown
6:40 μ.μ.
-
0
Comments
Στον Αχελώο Αγγελοκάστρου θα εργαστεί τελικά ο Γιάννης Γράψας. Ο έμπειρος τεχνικός που παραιτήθηκε από τον Αίολο Αστακού βρίσκεται στις προπονήσεις του Αχελώου, ομάδα στην οποία θα έχει τη θέση του γυμναστή. Έτσι η φετινή χρονιά θα βρει το Γιάννη Γράψα στο τεχνικό επιτελείο του Ανδρέα Τσιλίκα και όχι στον πάγκο του Αίολου Αστακού στη θέση του πρώτου προπονητή.
Social Buttons