Writen by
olatagoal.gr
11:21 π.μ.
-
0
Comments
Ανακοίνωση
Σας ενημερώνουμε ότι εν όψει της έναρξης του Πρωταθλήματος Γ Εθνικής,αγωνιστικής περιόδου 2021-2022 η διοίκηση του ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ έστειλε τα απαραίτητα δικαιολογητικά και έγγραφα δηλώνοντας συμμετοχή στο Πρωτάθλημα αλλά και στο Κύπελλο Ελλάδος!
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους τους χορηγούς της ομάδος που κάθε χρόνο στηρίζουν την ομάδα της Ναυπάκτου και όλους τους κατόχους των διαρκείας που κάθε χρόνο γίνονται ο δωδέκατος παίχτης της ομάδος μας με την παρουσία του στο γήπεδο!
Μέσα στην εβδομάδα θα τρέξουν και οι εξελίξεις για το θέμα του προπονητή καθώς και το πλάνο έναρξης προετοιμασίας σε μία πολύ δύσκολη χρονιά για όλους!!
Μία Πόλη-Μία Ομάδα!!
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.