Writen by
olatagoal.gr
9:25 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEju7n7z2_uRimFvQja9ZVykDS2MBLRMEzRz5H37itnjBQjkINjTh8Xrb3I9evHMulIEYhyphenhypheneZ9n9lEjGvT91MVmgkEfmAMCWWC22goDCr7mkE5IN-lLWNLRJ9rAmLi54mKxBxKekBp8TqZQ/w640-h390/1.gif)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhM4G0HKTIZkE-tE3Dsc_BweZjQ94n_vrIpuoJQoj48ELc1eMSJbaJ7KRKivPBAFEykAj4ej2xS_SjTidGDx3d5o0m3D-qaHb_0nxZ_jVD8wifgu0P6EwGybkjRJsTyJqZNX53WTEgngHw/w640-h108/2.jpg)
Ο Παναιτωλικός πήρε τη νίκη που ήθελε στον αποψινό αγώνα των Play-out με τον Απόλλωνα Σμύρνης στο Αγρίνιο. Στο 84’ από σέντρα του Ντάλσιο ο Ματσόλα έπιασε κεφαλιά και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα με την παρέμβαση του Λισγάρα που προσπάθησε να διώξει.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κνετ, Μανθάτης, Κωνσταντόπουλος, Τσότσαλιτς (λ.τ. 34′ Καρασαλίδης), Περέιρα (63′ Ντάλσιο), Εντινγκά, Ντίας (81′ Καρέλης), Μεντόσα, Ντουάρτε, Αριγίμπι (63′ Μπαρμπόσα), Βέργος (63′ Ματσόλα)
ΑΠΟΛΛΩΝ: Βέρχουλστ, Μπαξεβανίδης, Ντομίνγκες, Λισγάρας, Χουχούμης, Φατιόν, Σλίβκα, Κολ (88′ Ρώσση), Μπεντινέλι, Φερνάντεζ (78′ Μουνιέ), Ιωαννίδης (66′ Ντάουντα)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.