Writen by
olatagoal.gr
9:07 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8YBM6hpW34PlYzVwz7caX08gJwnVJ4je4PWw95nGytgNBvZSgcsHm9RTfET7Gaskbgfq1KNKLn-de73IKd1Rxvrqwxrg9MJjhaEMGpGNDXa1sjD_948iSMVkmp5F6rH9cMYgktxN_9YA/w640-h108/2.jpg)
H ανακοίνωση του Ναυπακτιακού
Ο έμπειρος και ποιοτικός χαφ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΩΝΗΣ ( 26 ετών ) όπου κατάγεται από την ΝΕΑΠΟΛΗ Λακωνίας ( Αγίους Αποστόλους) του Δήμου Μονεμβάσια , με πολυετή παρουσία στα γήπεδα της Β´ Εθνικής & Γ´ Εθνικής ( Αστέρα Τρίπολη – Αχαρναϊκό – Μεσολόγγι – Παναρκαδικό – Α.Ε. Σπάρτη – Αστέρα Βλαχιώτη ) εντάσσεται από σήμερα στο ρόστερ μας.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.