Writen by
olatagoal.gr
7:54 π.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZsiCVWkt-TKbAl80c6oOyK9JtieAKd1bVhX6otWHWj7f45F6KFMuZtloyxkbk4YngS6JVJK5ih8JjfQHNHdPADdpGEWRkij0YIb0H53N_izwaibuYwNILevnUj53IIU-wY6uxEkZVa9w/w640-h390/5.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAGv4OvGHDU5Vb2xGsjQdMkIvN_H-nGd2PVNz1mZmdZMIEMNLFiTdmOxKVpJaRIzrcKQHwBW6fqpNFX2MrR1WaxOV4quHCJ12KQj1yLS145XufJ6POImF_Lc7oG5fRLePiebtvaU8ukUM/w640-h408/6.jpg)
Τα γκολ των νικητών πέτυχαν ο Τσάτσος στο 80΄, και ο Ζοτάι στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.
Αμβρακικός Λουτρού (Γιώργος Γιάκος) Βασιλειάδης, Κληρονόμος, Παναγιωτόπουλος(46΄Τσάτσος), Αριστόπουλος, Κακιώνης, Νίκας(46΄Καραλής), Παγώνης, Καλπακούλας, Σπανός (88΄Ρουστεμάι), Κοντογιάννης, Ζοτάι
Ελπίδες Αγρινίου (Αλέξανδρος Ρήγας) Παπασωτήρης, Μπακέλας (46΄Τρομπούκης), Κουτσουπιάς, Γραμμανόπουλος, Μποκώρος (68΄Τριανταφύλλου), Ράδος, Καβαλλάρης, Κοντούρης, Χαραμής (83΄Κοντός), Γκόλιας (83΄Αντρεάς), Μωραϊτης
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.