Writen by
olatagoal.gr
1:23 μ.μ.
-
0
Comments
Μετά από μια αναμέτρηση με λίγες καλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες ο ΠΑΣ Γιάννινα νίκησε στο αποψινό φιλικό προετοιμασίας τον Παναιτωλικό με 1-0. Το μοναδικό γκολ σημειώθηκε στο 79’ με κοντινό πλασέ του Νάουμετς μετά από μπαλιά του Παμλίδη.
Αγωνίστηκαν οι: Κνετ (70’ Μελίσσας), Καρασαλίδης, Μαλής (70’ Κωνσταντόπουλος), Τζανακάκης (70’ Ταχάρ), Βάντερσον (70’ Σκόνδρας), Τσιγγάρας, Ντάλσιο (80’ Σκιαδάς), Μεντόσα (59’ Ντουάρτε), Ντίας (80’ Άλβαρες), Αριγίμπι (80’ Μπελεβώνης), Βέργος (80’ Καββαδίας).
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.