Writen by
olatagoal.gr
4:01 μ.μ.
-
0
Comments
Στον αγώνα πρωταθλήματος με τον Βόλο ΝΠΣ τη Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου, πέραν τον εισιτηρίων διαρκείας, θα διατεθούν από τα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο από τις 12.00 έως την έναρξη του αγώνα και απλά εισιτήρια για τη μεγάλη κερκίδα (Θύρες 1 και 2) στην τιμή των 18 ευρώ (12 ευρώ για γυναίκες – παιδιά).
Τονίζεται ότι για την έκδοση των εισιτηρίων απαιτείται ΑΜΚΑ και Αστυνομική ταυτότητα. Όλοι οι φίλαθλοι κατά την προσέλευσή τους ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ να έχουν μαζί τους Αστυνομική ταυτότητα για να εισέλθουν στο γήπεδο.
Με απόφαση της ΓΓΑ διενεργείται σε όλα τα γήπεδα έλεγχος ταυτοποίησης των κατόχων εισιτηρίων (απλών ή διαρκείας), σε εφαρμογή του νόμου 4639/2019.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.