9 Φεβ 2019

Ισόπαλοι ΑΟ Ρηγανάς και Τρίκαρδος

Ισόπαλοι με σκορ 2-2 αναδείχτηκαν ο ΑΟ Ρηγανά με τον φιλοξενούμενο Τρίκαρδο Κατοχής.
Στο 18' Σεραφίγκος έκανε την κάθετη πάσα στον Φράγκο που με σουτ από το ύψος της περιοχής έκανε το 0-1.
Στο 43' ο Φράγκος βρήκε τον Σεραφίγκο που με διαγώνιο σουτ έκανε το 0-2.
Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων του α' ημιχρόνου μετά από κόρνερ του Α. Κορομηλά ο Ζαχαράκης με κοντινό σουτ μείωσε σε 1-2.
Ο Τρίκαρδος από το 48' αγωνίστηκε με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Καζανά.
Στο 58' και στο 65' τα σουτ των Αυγέρη και Κουρσάρη σταμάτησαν στο δοκάρι.
Ο Ρηγανάς στο 85' ισοφάρισε στο τελικό 2-2 με γκολ του Φάτσαλη.

ΑΟ Ρηγανάς (Βαλ. Ζώης): Φωτόπουλος, Καλογεράκης, Κάππας, Κορομηλάς Φ. (72' Καραχάλιος), Κουρσάρης, Μικρόπουλος (73' Τσακνής), Στραβοδήμος (84' Φάτσαλης), Ζαχαράκης, Τουρλίδας, Κορομηλάς Α. (46' λ.τ. Αυγέρης), Φραγκούλης
Τρίκαρδος Κατοχής (Γ. Ασπρογέρακας): Σίμος, Σάρρας, Καζανάς, Γατσώρης, Δρακάς, Λιόκαυτος, Γαβρίνας (22' λ.τ. Ντρέλιας - 85' Μπακογιάννης), Χαλαζιάς, Φράγκος (46' Τσιάρας), Σεραφίγκος, Κοντοπάνος (94' Κοντομήτσσος)