Writen by
olatagoal.gr
9:17 π.μ.
-
0
Comments
Τρεις μεταγραφικές προσθήκες ανακοίνωσε ο Εθνικός Γουριάς.
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Εθνικού Γουριάς ανακοινώνει τις προσθήκες των Γιάννη Δάλλα (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Θανάση Φλωρόπουλου (Αναγέννηση Μεσολογγίου) και Βασίλη Σκεπετάρη (Παιανία Μάστρου).
Είμαστε βέβαιοι πως θα βοηθήσουν σημαντικά τη φετινή μας προσπάθεια και τους ευχόμαστε να έχουν πρωτίστως υγεία και φυσικά αγωνιστικές επιτυχίες με την ομάδα του Εθνικού Γουριάς.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Εθνικού Γουριάς
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Εθνικού Γουριάς ανακοινώνει τις προσθήκες των Γιάννη Δάλλα (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Θανάση Φλωρόπουλου (Αναγέννηση Μεσολογγίου) και Βασίλη Σκεπετάρη (Παιανία Μάστρου).
Είμαστε βέβαιοι πως θα βοηθήσουν σημαντικά τη φετινή μας προσπάθεια και τους ευχόμαστε να έχουν πρωτίστως υγεία και φυσικά αγωνιστικές επιτυχίες με την ομάδα του Εθνικού Γουριάς.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Εθνικού Γουριάς
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.