Writen by
olatagoal.gr
8:06 π.μ.
-
0
Comments
Στη διάθεση των φλάθλων είναι η κάρτες διαρκείας του ΑΟ Λυγιά όπως ενημέρωσε ο σύλλογος με ανακοίνωσή του.
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', σας ενημερώνει ότι κυκλοφόρησαν οι κάρτες ελευθέρας εισόδου της ομάδας μας, για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, στην τιμή των δεκαπέντε ευρώ. Με κάθε αγορά μιας κάρτας ελευθέρας εισόδου, παίρνετε δώρο ένα συλλεκτικό κασκόλ της ομάδας μας, για τα 40 χρόνια που συμπληρώνει από την ίδρυση της (1979-2019). Τις κάρτες μπορείτε να τις προμηθευτείτε από τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου η καθημερινά από το Δημοτικό Γήπεδο Λυγιά από 18.00 έως 20.00 η μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω:
Τηλεφώνου: 6946126140 (Νίκος Φούντας Γεν. Γραμματέας)
Facebook: A.O. Λυγιάς
Email: aol.to.neokastro1979@gmail.com
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', σας ενημερώνει ότι κυκλοφόρησαν οι κάρτες ελευθέρας εισόδου της ομάδας μας, για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, στην τιμή των δεκαπέντε ευρώ. Με κάθε αγορά μιας κάρτας ελευθέρας εισόδου, παίρνετε δώρο ένα συλλεκτικό κασκόλ της ομάδας μας, για τα 40 χρόνια που συμπληρώνει από την ίδρυση της (1979-2019). Τις κάρτες μπορείτε να τις προμηθευτείτε από τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου η καθημερινά από το Δημοτικό Γήπεδο Λυγιά από 18.00 έως 20.00 η μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω:
Τηλεφώνου: 6946126140 (Νίκος Φούντας Γεν. Γραμματέας)
Facebook: A.O. Λυγιάς
Email: aol.to.neokastro1979@gmail.com
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.