Writen by
olatagoal.gr
7:35 π.μ.
-
0
Comments
Σε μία μεταγραφική προσθήκη και δύο ανανεώσεις προχώρησε ο ΑΟ Λυγιάς όπως ανακοίνωσε ο σύλλογος.
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', ανακοινώνει την απόκτηση του Σιτοκωνσταντίνου Αντώνη. Ο Αντώνης αγωνίζεται στα χαφ και αποκτήθηκε από τον Δωρικό Μαλαμάτων, ενώ έχει αγωνιστεί και στην Ακαδημία Ναυπάκτου. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας, και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας για ένα ακόμη χρόνο με τους ποδοσφαιριστές, Δημήτρη Κατσίκα και Κώστα Σκανιά. Τους ευχαριστούμε για την προσφορά τους και την συμβολή τους στην επίτευξη της ανόδου την περσινή περίοδο και τους ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες και την νέα χρονιά.
Η ανακοίνωση:
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', ανακοινώνει την απόκτηση του Σιτοκωνσταντίνου Αντώνη. Ο Αντώνης αγωνίζεται στα χαφ και αποκτήθηκε από τον Δωρικό Μαλαμάτων, ενώ έχει αγωνιστεί και στην Ακαδημία Ναυπάκτου. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας, και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Λυγιά ''Το Νεόκαστρο'', ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας για ένα ακόμη χρόνο με τους ποδοσφαιριστές, Δημήτρη Κατσίκα και Κώστα Σκανιά. Τους ευχαριστούμε για την προσφορά τους και την συμβολή τους στην επίτευξη της ανόδου την περσινή περίοδο και τους ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες και την νέα χρονιά.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.