Στην ανανέωση της συνεργασίας του με τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Χριστόπουλο προχώρησε η ομάδα του Ναυπακτιακού Αστέρα ενόψει του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.
Ο παίκτης είχε συνάντηση με την διοίκηση της ομάδας όπου και υπήρξε ταύτιση απόψεων με τις δυο πλευρές να δίνουν τα χέρια για ακόμα μια χρονιά. nafpaktianews.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.