ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

4 Μαΐ 2018

Ορισμός διαιτητών 5-6/5/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 09:00 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           238              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         239              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   240              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΤΣΑΜΗ                                   241              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΓΡΙΝΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             242              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                243              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΛΟΥΤΡΟΥ                              244              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                246              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         247              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           248              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   249              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           250              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)
KICKOFF                                251              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           252              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             253              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              254              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           255              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         256              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   245              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 11:15 (JUNIORS)
KICKOFF                                257              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           258              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             259              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              260              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΪΝΑΣ - ΛΑΪΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 15:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              261              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 6-5-2018 ΩΡΑ 17:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    766              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         767              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΥΡΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ - ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΟΥΖΑΣ


« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.