ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

18 Μαΐ 2018

Ορισμός διαιτητών 18-20/5/2018

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 18:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              285              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-5-2018 ΩΡΑ 20:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           286              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2           
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               287              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΛΑΪΝΑΣ - ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                     288              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
KICKOFF                                289              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              290              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   291              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             292              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       293              ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           294              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       295              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIORS)
KICKOFF                                296              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                     297              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              298              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   299              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 17:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               300              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           301              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           302              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           303              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)
ΤΣΑΜΗ                                   304              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ                            305              ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                         306              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           307              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         308              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)
ΤΣΑΜΗ                                   309              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       310              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           311              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ           
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. - ΓΡΙΝΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           312              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         313              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         770              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        771              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (PROJUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           314              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 2                           315              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                              ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΜΑΔΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ


« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.