ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

11 Μαΐ 2018

Ορισμός διαιτητών 12-13/05/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                                      
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΛΑΪΝΑ - ΛΑΪΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΡΗΓΑΝΑ                                 
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΞΟΥΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                       
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΖΟΥΡΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 17:30 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                       
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΓΡΙΝΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   
ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                         
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                       
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                    
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                  
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                         
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΡΑΠΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                     
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                      
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ -ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)
ΘΕΡΜΟΥ                                             
ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:3 ΝΤΖΑΝΗΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ


« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.