Writen by
olatagoal.gr
10:17 μ.μ.
-
0
Comments
Ο Λεβαδειακός νίκησε 1-0 τον Αστέρα Τρίπολης με γκολ του Σαβαντογκό στο 66' και είναι πια στο -2 από την πέμπτη θέση! Αγνώριστοι στο δεύτερο μέρος οι Αρκάδες, που έχασαν σημαντικές ευκαιρίες στο πρώτο μισό.
Γκολ: 66' Σαβαντογκό
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Ζοζέ Ανιγκό): Επασί, Τσαμπούρης, Αντιλεού, Φαβάρο (81' Καλτσάς), Ντιόγκο, Νιάς, Μητρόπουλος, Σουμπίνιο (90' Νίκας), Σαβαντογκό (72' Ζαραδούκας), Γιακουμάκης, Μαρκόβσκι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Σάββας Παντελίδης): Αθανασιάδης, Μπέρτος (78' Κώτσιρας), Πασαλίδης, Τριανταφυλλόπουλος, Γιαννούλης, Μουνάφο, Ιγκλέσιας, Κυριακόπουλος (60' Ισνάλδο), Τόνσο, Τσιλιανίδης (70' Δουβίκας), Μανιάς.
www.sport24.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.