Writen by
olatagoal.gr
1:16 μ.μ.
-
0
Comments
Με προπόνηση που έγινε σήμερα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Παναιτωλικού ενόψει του Κυριακάτικου αγώνα με τη Λαμία στο Αγρίνιο.
Μετά την προπόνηση ανακοινώθηκε από τον Τραϊανό Δέλλα η αποστολή στην οποία δεν συμμετέχουν οι τιμωρημένοι Πάουλο και Μπεχαράνο όπως και οι τραυματίες Βακράκος, Ιταμπέλ, Ροντρίγκες, ο Παρράς που ταλαιπωρείται από ίωση και ο Ουίλιαν που είναι εκτός Ελλάδας.
Η αποστολή του αγώνα με τη Λαμία έχει ως εξής: Μπράβο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Κλέσιο, Ντίας, Τσοκάνης, Ρότσα, Μαρινάκης, Μύγας, Κουσιάδης, Νταλακούρας, Βασιλούδης, Χαντάκιας, Μιχάι, Μοράρ, Γιαννιώτης, Κυριακίδης, Άργκους.
Μετά την προπόνηση ανακοινώθηκε από τον Τραϊανό Δέλλα η αποστολή στην οποία δεν συμμετέχουν οι τιμωρημένοι Πάουλο και Μπεχαράνο όπως και οι τραυματίες Βακράκος, Ιταμπέλ, Ροντρίγκες, ο Παρράς που ταλαιπωρείται από ίωση και ο Ουίλιαν που είναι εκτός Ελλάδας.
Η αποστολή του αγώνα με τη Λαμία έχει ως εξής: Μπράβο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Κλέσιο, Ντίας, Τσοκάνης, Ρότσα, Μαρινάκης, Μύγας, Κουσιάδης, Νταλακούρας, Βασιλούδης, Χαντάκιας, Μιχάι, Μοράρ, Γιαννιώτης, Κυριακίδης, Άργκους.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.