ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

27 Απρ 2018

Ορισμός διαιτητών 28-29/04/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                      
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                            
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                               
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΧΑΒΑΛΙΝΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                          
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                          
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΗ                                   
ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                      
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                                          
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                          
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                                 
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                             
ΕΛΠΙΔΕΣ 2 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ          
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 14:00 (PROJUNIORS)
ΘΕΡΜΟΥ                                            
ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ   28-4-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                       
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                                  
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                                            
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                                   
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                              
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΖΑΝΑΣ Σ,
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
KICKOFF                                              
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                                    
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                    
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                        
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2                  
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ –ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:45 (PROJUNIORS)
KICKOFF                                           
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                                 
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                    
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΚΟΥΡΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΠΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:ΚΕΚΕΛΟΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.