ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Απρ 2018

Ορισμός διαιτητών 21-22/04/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                           
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 2                                          
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                                          
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ
10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ) ΑΤΛΑΝΤΩΝ                    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                       

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                                     
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                         
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΛΑΜΠΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                                     
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                          
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                             
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                              
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΗ                                                  
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 17:00
ΑΣΤΑΚΟΥ                                            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                        
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΛΑΜΠΡΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                                         
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                            
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                     
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                                   
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                         
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                                    
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                             
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                              
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                          
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                        
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                                    
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (PROJUNIORS)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                                     
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                            
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-4-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                                       
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                                  
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.