Writen by
olatagoal.gr
7:38 π.μ.
-
0
Comments
Ο Λεβαδειακός με δυο γκολ σε τρία λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο έφτασε στην ανατροπή και την επικράτηση επί της ΑΕΛ με 2-1 σε ένα πανέμορφο παιχνίδι στην Λιβαδειά.
Γκολ: 60' Σουμπίνιο, 63' Μαρκόφσκι/43' Κρίζμαν
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Ζοζέ Ανιγκό): Σωτηρίου, Τσαμπούρης, Τριποτσέρης, Αντιλέου, Ζαραδούκας (62' Καραχάλιος), Νιάς, Μητρόπουλος, Γιακουμάκης, Σουμπίνιο (80' Καθάριος), Γιουσούφ (70' Σαβαντογκό), Μαρκόφσκι.
ΑΕΛ (Ράτκο Ντόστανιτς): Μπόζοβιτς, Μασούρας, Ζίζιτς, Γιοβάνοβιτς, Χούμπτσεβ (82' Μόρας), Λαγός, Μιλοσάβλιεβιτς, Ντέλετιτς (76' Μλαντένοβιτς), Λεοζίνιο (69' Ρέντζας), Κρίζμαν, Περόνε.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.