Writen by
olatagoal.gr
11:02 π.μ.
-
0
Comments
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΝΑ κάνει γνωστό ότι ο προγραμματισμένος αγώνας για τις 7/3 Αράκυνθος Ματαράγκοας - ΑΟ Πανοχθιακός ματαιώνεται καθώς ο Παονοχθιακός με έγγραφό του παραιτήθηκε του αγώνα.
Η ανακοίνωση:
Σας γνωρίζουμε ότι το σωματείο ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ, με το από 5/3/2018 έγγραφό του, παραιτήθηκε του αγώνα του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας με το σωματείο ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ.
Ως εκ τούτου, ο προγραμματισμένος αγώνας ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ (7/3/2018), δεν θα διεξαχθεί.-
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.