Writen by
olatagoal.gr
1:41 μ.μ.
-
0
Comments
Με σκορ 3-0 κέρδισε η ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου τον φιλοξενούμενο Αστέρα Αγρινίου στο Β.ΔΑΚ Αγρινίου.
Στο 30' ο Κατσαδούρος με διαγώνιο σουτ έδωσε το προβάδισμα στους "πρόσφυγες" και στο 42' ο Γράψας από κοντά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
Στο 73' Ο Κατσαδούρος με σουτ διαμόρφωσε το τελικό 3-0.
ΑΕΚ Αγ. Κωνσταντίνου (Α. Μπαλτούμας - A.Ροδίτης): Τσιάμης, Καρδαράς, Κατσιμπίνης, Χολιασμένος, Κολοβάκης, Μαντόγλου, Γράψας (80΄Θεοδοσίου), Κατσαδούρος (80΄Πελέκης), Ντόνι (78΄Σωτηριάδης), Τσιαμπούλας, Νικολόπουλος Κ.(80΄Δελής)
Αστέρας Αγρινίου (Ν. Κοκώνης): Πεσλής, Κοκώνης Ι., Παπαιωάννου (75΄Τσιτσιβός), Τζελτζές, Τσιάκαλος (60΄Τσιλιμέκης), Σπυρόπουλος (78΄Πατσέας), Κονιώσης, Κοκκώνης Π. (46΄Μπάκας), Κοκώνης Π., Παχής, Γκρίζης
Στο 30' ο Κατσαδούρος με διαγώνιο σουτ έδωσε το προβάδισμα στους "πρόσφυγες" και στο 42' ο Γράψας από κοντά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
Στο 73' Ο Κατσαδούρος με σουτ διαμόρφωσε το τελικό 3-0.
ΑΕΚ Αγ. Κωνσταντίνου (Α. Μπαλτούμας - A.Ροδίτης): Τσιάμης, Καρδαράς, Κατσιμπίνης, Χολιασμένος, Κολοβάκης, Μαντόγλου, Γράψας (80΄Θεοδοσίου), Κατσαδούρος (80΄Πελέκης), Ντόνι (78΄Σωτηριάδης), Τσιαμπούλας, Νικολόπουλος Κ.(80΄Δελής)
Αστέρας Αγρινίου (Ν. Κοκώνης): Πεσλής, Κοκώνης Ι., Παπαιωάννου (75΄Τσιτσιβός), Τζελτζές, Τσιάκαλος (60΄Τσιλιμέκης), Σπυρόπουλος (78΄Πατσέας), Κονιώσης, Κοκκώνης Π. (46΄Μπάκας), Κοκώνης Π., Παχής, Γκρίζης
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.