4 Μαρ 2018

Νίκη για Καμαρούλα...3-0 τις Ελπίδες

Με νίκη συνέχισε ο Αστέρας Καμαρούλας αυτή την φορά με 3-0 απέναντι στις Ελπίδες Αγρινίου.
Στο 51ο λεπτό ο Μαντζανας έκανε το 1-0 με σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή, ενώ 14 λεπτά αργότερα ο Λαϊνάς με απευθείας εκτέλεση κόρνερ θα διπλασιάσει τα τέρματα για τους γηπεδούχους. Το τελικό 3-0 θα κάνει και πάλι ο Μαντζανας με ωραίο σουτ στο 87ο λεπτό.

Αστέρας Καμαρούλας: Πελέκης, Αριστόπουλος, Πίτλιγγερ, Καντάνης, Δανιάς (67΄Τσέλικας), Μαντζανας, Πετρονικολός, Σταματελόπουλος, Αυγέρης (55΄Καπέλης), Αναστασίου (46' Λαϊνάς), Γκοργκόλης.Β (46΄Ζαμπάρας)

Ελπίδες Αγρινίου: Τσιάκαλος, Γκοργκόλης.Δ, Τσακάνικας, Τσέλιος, Κολύδας, Τσούφης, Γιαννακόπουλος (63΄Σαλαούνης), Ασημάκης (46΄Κωστόπουλος), Βάτσικας (53΄Τσίαρας) , Παληγεώργος (84΄Κουτσομπίνας) , Κατσιώρης