ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

18 Μαρ 2018

Β' Κατηγορία: Αποτελέσματα και βαθμολογία 21ης αγωνιστικής

Με την 21η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας σε 1ο, 2ο και 3ο Όμιλο.
Στον 1ο Ομιλο ο Αλικυραναϊκός Αγίου Θωμά επικράτησε του ΑΟ Λυγιά με 1-0 στο ντέρμπι της αγωνιστικής.
Στο 3ο Ομιλο η Μεδεών Κατούνας έφυγε με το τρίποντο της νίκης από την έδρα του Αλυζιακού Μύτικα.


Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Β' ΕΠΣΝΑ
21η  αγωνιστική 
1ος όμιλος
 www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.16:00Αλικυρναϊκός Αγ.Θωμά - Α.Ο. Λυγιάς1-0
Σάβ.16:00Παιανία Μάστρου - Αχιλλέας Γραμματικούς4-2
 Σάβ.16:00 Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Α.Ο. Χάλκειας2-2
Σάβ.16:00Α.Ο. Ζευγαρακίου - Ακαδημία Ναυπάκτου2-2
Σάβ.16:00Ακαδημία  Ευην/ρίου - Αστέρας Μεσολογγίου1-2
Ρεπό Α.Ε. Οινιαδών
2ος όμιλος
 www.olatagoal.gr
Κυρ.16:00Άτλαντες Αγρινίου - Αναγέννηση Θέρμου 7-2
Κυρ.16:00  Αστέρας Αγρινίου - Ελπίδες Αγρινίου1-0
Κυρ.16:00Ολυμπιακός Παν/λίου - Αστέρας Καμαρούλας 3-1
Κυρ.16:00ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου - Α.Ο. Ρηγανά 0-4
Κυρ.16:00Α.Ε. Μακρυνειακός - Α.Ε. Αγίου Δημητρίου4-6
Κυρ.16:00ΠΑΟ Αγρινίου - Δόξα Καινουργίου0-1
                            
3ος όμιλος
www.olatagoal.gr
Σάβ.16:00Πυραμίς Σαρδίνιων - Α.Ο. Ελαιοφύτου 2-0
Σάβ.16:00Αλυζιακός Μύτικα - Μεδεών Κατούνας0-1
Σάβ.16:00Άρης Λεπενούς - Α.Ο. Κανδήλας3-3
Σάβ.16:00Αναγέννηση Στάνου - Ακαρνανικός Φυτειών1-2
Σάβ.16:00Αετός Ξηρομέρου - Δάφνη Μεγάλης Χώρας0-3
Σάβ.16:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Ομόνοια Κεχρινιάς 5-1

1ος Ομιλος

Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
44
2
Α.Ο.ΧΑΛΚΕΙΑΣ
43
3
Α.Ο.ΛΥΓΙΑΣ 
40
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ
29
5
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
28
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
27
7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
24
8
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
21
9
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 
16
10
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 
13
11
Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ 
12




2ος Ομιλος

Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ
54
2
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
52
3
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42
4
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
38
5
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 
38
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
34
7
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
26
8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
26
9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
25
10
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16
11
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6
12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
5

3ος Ομιλος

Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
49
2
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
44
3
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
43
4
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
39
5
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
38
6
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
32
7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
30
8
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
24
9
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
22
10
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
19
11
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
14
12
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
1




« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.