ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

16 Μαρ 2018

Ορισμοί διαιτητών 17-18/03/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ - ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΧΑΒΑΛΙΝΑ



 ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ  ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ    ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:    ΤΣΟΥΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ   17-3-2018 ΩΡΑ 16:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΓΟΥΛΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ  ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ  ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΕΤΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΛΑΣΠΙΤΗ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ  ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:   ΣΑΜΑΡΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ  ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΞΟΥΡΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-3-2018 ΩΡΑ 16:00
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ  ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:    ΤΣΟΥΝΗ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:  ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΡΑΠΤΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:  ΠΑΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ  ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:   ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΟΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:  ΞΟΥΡΙΑ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ  ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΓΟΥΛΑΣ
ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:  ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.