Writen by
olatagoal.gr
7:49 μ.μ.
-
0
Comments
Νίκη με σκορ 1-4 εκτός έδρας μέσα στους Ατλαντες Αγρινίου για τον Αστέρα Καμαρούλας.
Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που πήραν κεφάλι στο σκορ στο 37' με γκολ του Καρδαρά.
Στην επανάληψη ο Αστέρας αντέδρασε και έφτασε σε ισοφάριση στο 52' με τον Γκοργκόλη με τον ίδιο παίκτη στο 54' να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του με 1-2. Στο 70' ο Αυγέρης ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 1-3 με τον ίδιο παίκτη στο 89' να διαμορφώνει το τελικό 1-4.
Άτλαντες Αγρινίου (Αντ. Τσιμιδάκης): Μορβάν, Μακρής, Τσαμπάζης, Ρεντζέπης, Γρηγορόπουλος (Πεσλής Φ.), Κύριος (68΄Προδρομίτης), Καρδαράς (51΄Πεσλής Λ.), Άκυρος, Κορέτσης, Κερασιώτης, Αντωνόπουλος
Αστέρας Καμαρούλας (Π. Βραχωρίτης): Πελέκης, Γιώτης, Πίτλιγκερ, Παναγιωτόπουλος, Δανιάς, Σταματελόπουλος (84΄Αναστασίου), Καντάνης (71΄Καπέλης), Αυγέρης, Λαίνας, Γκοργκολης (78΄Ασημάκης)
Αστέρας Καμαρούλας (Π. Βραχωρίτης): Πελέκης, Γιώτης, Πίτλιγκερ, Παναγιωτόπουλος, Δανιάς, Σταματελόπουλος (84΄Αναστασίου), Καντάνης (71΄Καπέλης), Αυγέρης, Λαίνας, Γκοργκολης (78΄Ασημάκης)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.