Writen by
olatagoal.gr
4:46 μ.μ.
-
0
Comments
Νίκες για ΑΟ Χάλκειας, Αχιλλέα Γραμματικούς, ΑΟ Λυγιάς και Αλικυρναϊκού στο 1ο Ομιλο.
Στο 2ο Ομιλο με νίκη συνέχισε ο ΑΟ Ρηγανάς, η ΑΕ Αγίου Δημητρίου και σημαντικές νίκες πέτυχαν Αστέρας Καμαρούλας και Αστέρας Αγρινίου.
Στον 3o Ομιλο AO Κανδήλας και Δάφνη Μεγάλης Χώρας συνέχισαν με νίκη ενώ ισόπαλοι ήρθαν Αρης Λεπενούς - Αναγέννηση Στάνου και Πυραμίς Σαρδίνιων - Ομόνοια Κεχρινιάς.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Βαθμολογία
1ος Ομιλος
2ος Ομιλος
3ος Ομιλος
Στο 2ο Ομιλο με νίκη συνέχισε ο ΑΟ Ρηγανάς, η ΑΕ Αγίου Δημητρίου και σημαντικές νίκες πέτυχαν Αστέρας Καμαρούλας και Αστέρας Αγρινίου.
Στον 3o Ομιλο AO Κανδήλας και Δάφνη Μεγάλης Χώρας συνέχισαν με νίκη ενώ ισόπαλοι ήρθαν Αρης Λεπενούς - Αναγέννηση Στάνου και Πυραμίς Σαρδίνιων - Ομόνοια Κεχρινιάς.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Β' ΕΠΣΝΑ 18η αγωνιστική | ||
1ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Ημ. & Ώρα | Αναμέτρηση | Σκορ |
Σάβ.15:00 | Α.Ο. Χάλκειας - Ακαδημία Ευηνοχωρίου | 4-2 |
Σάβ.15:00 | Αχιλλέας Γραμ/κούς - Ακαδημία Ναυπάκτου | 3-1 |
Σάβ.15:00 | Α.Ο. Λυγιάς - Α.Ε. Οινιαδών | 3-2 |
Σάβ.15:00 | Αλικυρναϊκός Αγ. Θωμά - Αστέρας Μεσολ. | 2-0 |
Κυρ.15:00 | Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς - Α.Ο. Ζευγαρακίου | 3-1 |
Ρεπό | Παιανία Μάστρου | |
2ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Σάβ.15:00 | Α.Ο. Ρηγανά - Ολυμπιακός Παναιτωλίου | 4-1 |
Σάβ.15:00 | Ελπίδες Αγρινίου - Α.Ε. Αγίου Δημητρίου | 0-3 |
Σάβ.15:00 | Άτλαντες Αγρινίου - Αστέρας Καμαρούλας | 1-4 |
Σάβ.15:00 | Αστέρας Αγρινίου - ΠΑΟ Αγρινίου | 2-1 |
Κυρ.15:00 | ΑΕΚ Αγ, Κωνσταντίνου - Α.Ε. Μακρυνειακός | 1-0 |
Κυρ.15:00 | Αναγέννηση Θέρμου - Δόξα Καινουργίου | 1-6 |
3ος όμιλος www.olatagoal.gr | ||
Σάβ.15:00 | Α.Ο. Κανδήλας - Ιδομενέας Εμπεσσού | 2-5 |
Σάβ.15:00 | Αρης Λεπενούς - Αναγέννηση Στάνου | 3-3 |
Σάβ.15:00 | Α.Ο. Ελαιοφύτου - Δάφνη Μεγάλης Χώρας | 0-1 |
Σάβ.15:00 | Πυραμίς Σαρδίνιων - Ομόνοια Κεχρινιάς | 3-3 |
Κυρ.15:00 | Μεδεών Κατούνας - Ακαρνανικός Φυτειών | 3-0 |
Κυρ.15:00 | Αλυζιακός Μύτικα - Αετός Ξηρομέρου | 5-0 |
Βαθμολογία
1ος Ομιλος
Θέση
|
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
1
|
Α.Ο.ΛΥΓΙΑΣ
|
39
|
2
|
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
|
39
|
3
|
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΘΩΜΑ
|
35
|
4
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ
|
28
|
5
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤ.
|
25
|
6
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
|
23
|
7
|
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
|
17
|
8
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛ.
|
15
|
9
|
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
|
12
|
10
|
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
|
12
|
11
|
Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ
|
11
|
2ος Ομιλος
Θέση
|
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
1
|
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ
|
47
|
2
|
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
|
45
|
3
|
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
|
38
|
4
|
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
35
|
5
|
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
|
32
|
6
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
28
|
7
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
|
21
|
8
|
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
|
20
|
9
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
|
20
|
10
|
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
13
|
11
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
|
6
|
12
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
|
5
|
3ος Ομιλος
Θέση
|
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
1
|
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
|
45
|
2
|
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
|
37
|
3
|
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
|
35
|
4
|
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
|
33
|
5
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
|
30
|
6
|
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
|
29
|
7
|
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
|
28
|
8
|
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
|
20
|
9
|
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
|
18
|
10
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
|
16
|
11
|
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
|
12
|
12
|
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
|
1
|
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.