10 Φεβ 2018

Νίκη για ΠΑΟ Αγρινίου.... 1-0 το Μακρυνειακό

Με σκορ 1-0 κέρδισε ο ΠΑΟ Αγρινίου τον φιλοξενούμενο Μακρυνειακό στο Β.ΔΑΚ Αγρινίου.
Ο αγώνας στο 15ο λεπτό διακόποηκε για ένα τέταρτο λόγω της δυνατής βροχής και μετά από δέκα λεπτά ξεκίνησε ξανά.
Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης που έδωσε και τους τρεις βαθμούς στον ΠΑΟ  σημείωσε ο Κρανιάς στο 52ο λεπτό της αναμέτρησης.

ΠΑΟ Αγρινίου (Β.Βασιλόπουλος): Ταμανίδης, Νικολόπουλος (46' Αυγέρης), Νταρίλας, Νταραντούμης, Στεφανίδης, Μακρής (63' Πριστούλης), Γκουρνέλος Χ.Σ., Κρανιάς (85' Μάρκος), Καράτσαλος, Γκουρνέλος Χ.Χ., Παπαθανάσης (85' Πάτσης)
ΑΕ Μακρυνειακός (Ν.Θεοδωρόπουλος): Κίτσος, Μπουρδούνης (31' λ.τ. Κόρα), Ντέμο, Τζιντζέλης Απ. (80' Διαμαντής), Τζιντζέλης Σ. (82' Μπούρδος), Κοκορώνης), Κουμπουλής, Νικολέττας, Κουμπουλής Ν.