ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

12 Ιαν 2018

Ορισμός αγώνων 20-21/1/2018

 ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-1-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   20-1-2018   ΩΡΑ  15:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-1-2018  ΩΡΑ  15:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ                               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.